Shitet, Apartament 3+1, Kopshti Zoologjik
Shitet, Apartament 3+1, Kopshti Zoologjik
Shitet, Apartament 3+1, Kopshti Zoologjik
Shitet, Apartament 3+1, Kopshti Zoologjik
Shitet, Apartament 3+1, Kopshti Zoologjik
Shitet, Apartament 3+1, Kopshti Zoologjik
Shitet, Apartament 3+1, Kopshti Zoologjik
Shitet, Apartament 3+1, Kopshti Zoologjik
Shitet, Apartament 3+1, Kopshti Zoologjik
Shitet, Apartament 3+1, Kopshti Zoologjik
Shitet, Apartament 3+1, Kopshti Zoologjik

Description

Shitet apartament 3+1 tek "Kopshti Zoologjik" pranë bar "Pavaroti". Apartamenti ndodhet në katin e 2 banim të një pallati të ri . Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 225 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenjie, ambient gatimi, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe veranda e bollshme 55 m2. Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona. Apartamenti është i pajisur me dokumentacion të rregullt hipotekor dhe është shumë mirë i investuar me parket dhe kondicioner në çdo dhomë. Pallati ka punime cilësore me sistem kapot , termoizolim . Për ta vizituar na kontaktoni!

Features

Apartment
OPP11539
225 m2
2
4
2
Has Mortgage
2019-07-26

Address

Kopshti Zoologjik
Albania
Tirana
Kopshti Zoologjik

Similar properties

Rent, Apartment 2 + 1, Block, Tirana

Blloku Tirana ID: Pro+14333
64 m2 2 1 7
400 € /month

Rent, Apartment 2 + 1, Brryli

Brryli Tirana ID: AL14332
118 m2 2 2 5
360 € /month

Rent, Ambient, Dinamo Stadium, Tirana

Stadiumi Dinamo Tirana ID: PRI14331
36 m2 0 1 3
290 € /month