This property is not available!

To search for similar properties

CLICK HERE
Qera, Apartament 1+1, Bulevardi i Ri
Qera, Apartament 1+1, Bulevardi i Ri
Qera, Apartament 1+1, Bulevardi i Ri

Description

Jepet me qera apartament 1+1 tek "Bulevardi i Ri". Apartamenti ndodhet në katin e 2 banim të një banese private. Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 67 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenje, ambient gatimi, 1 dhomë gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona. Apartamentet janë të sapomobiluar, kanë hyrje më vete dhe janë të investuar me termoizolim dhe izolim akustik. Ka mundësi parkimi. Për ta vizituar na kontaktoni!

Features

Apartment
OPP11632
67 m2
2
2
1
Has Mortgage
2019-08-01

Address

Bulevardi I Ri
Albania
Tirana
Rruga Karl Gega

Similar properties

For Sale, Apartment 1 + 1, New Ring

Unaza E Re Tirana ID: future14372
60.6 m2 1 1 -1
55,000 €

Qera, Ambient, Rruga e Kavajes

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania Tirana ID: Pro14371
87 m2 1 -1
550 € /month

Shitet, Apartament 2+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit Tirana ID: PRI14370
145 m2 3 2 2
159,000 €