This property is not available!

To search for similar properties

CLICK HERE
Shitet, Apartament 2+1, Ali Demi
Shitet, Apartament 2+1, Ali Demi
Shitet, Apartament 2+1, Ali Demi
Shitet, Apartament 2+1, Ali Demi
Shitet, Apartament 2+1, Ali Demi
Shitet, Apartament 2+1, Ali Demi
Shitet, Apartament 2+1, Ali Demi

Description

Shitet apartament 2+1 tek Ali Demi. Apartamenti ndodhet në katin e 2 banim të një pallati të ri. Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 77 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenjie, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe ballkoni. Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona. Orientimi jugperëndim i mundëson shtëpisë ndriçim gjatë gjithë ditës. Apartamenti është i pajisur me dokumentacion të rregullt hipotekor. Për ta vizituar na kontaktoni!

Features

Apartment
OPP11668
77 m2
2
3
1
Has Mortgage
2019-08-03

Address

Ali Demi
Albania
Tirana
Alidemi

Similar properties

Sell, Duplex, Palace of Darts, Tirana

Pallati me Shigjeta Tirana ID: Pro+14378
180 m2 3 2 0
180,000 €

Qera, Hote, Durrës

Durres Durrës ID: PRI14377
200 m2 18 18 1
5,000 € /month

Shitet, Ambient, Sheshi Willson, Tiranë

Sheshi Willson Tirana ID: PRI14376
200 m2 0 1 0
500,000 €