Shitet, Apartament 1+1, Sarandë
Shitet, Apartament 1+1, Sarandë
Shitet, Apartament 1+1, Sarandë
Shitet, Apartament 1+1, Sarandë
Shitet, Apartament 1+1, Sarandë
Shitet, Apartament 1+1, Sarandë

Description

• Apartamenti ndodhet ne qytetin e Sarandës. • Ka nje sipërfaqje prej 35m², të organizuar në 1 dhomë kryesore + kuzhinë, 1 tualet dhe 1 ballkon. • Siç e shihni dhe nag fotot, flati ka një mobilim të një stili të veçantë dhe përfshin të gjitha paisjet e nevojshme, të një kualiteti të lartë. • Në të do të gjeni: kuzhinë graniti, pajisje hidrosanitare tepër cilsore me hidromasazh, kondicioner në dhomë, sistem alarmi, siguri e lartë e dyerve, etj. • Dhoma ka dalje në ballkon, i cili ju ofronë pamjen relaxuese të detit dhe ajrin e pastër që mundëson kati i fundit. • Pallati ju krijon kushtet e nevojshme, si ujë dhe drita 24h, ashensor, etj. • Flati disponon të gjithë dokumentacionin e rrgullt hipotekor.

Features

Apartment
PRI11745
35 m2
6
2
1
Has Mortgage
2019-08-08

Address

sarande
Albania
Sarande
Sarande

Similar properties

Sell, Duplex, Palace of Darts, Tirana

Pallati me Shigjeta Tirana ID: Pro+14378
180 m2 3 2 0
180,000 €

Qera, Hote, Durrës

Durres Durrës ID: PRI14377
200 m2 18 18 1
5,000 € /month

Shitet, Ambient, Sheshi Willson, Tiranë

Sheshi Willson Tirana ID: PRI14376
200 m2 0 1 0
500,000 €