This property is not available!

To search for similar properties

CLICK HERE
Shitet, Apartament duplex,  Brryli
Shitet, Apartament duplex,  Brryli
Shitet, Apartament duplex,  Brryli
Shitet, Apartament duplex,  Brryli
Shitet, Apartament duplex,  Brryli

Description

Shitet apartament 1+1 Duplex tek bulevardi "Zhan D'Ark". Apartamenti ndodhet në katin e 1 banim të një pallati i ri. Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 40 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenjie, ambient gatimi, 1 dhomë gjumi, 1 tualet . Apartamenti është i mobiluar. Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona. Për ta vizituar na kontaktoni!

Features

Duplex
OPP11845
40 m2
1
2
1
Has Mortgage
2019-08-13

Address

Brryli
Albania
Tirana
Brryli

Similar properties

Rent, Apartment 2 + 1, Block, Tirana

Blloku Tirana ID: Pro+14333
64 m2 2 1 7
400 € /month

Rent, Apartment 2 + 1, Brryli

Brryli Tirana ID: AL14332
118 m2 2 2 5
360 € /month

Rent, Ambient, Dinamo Stadium, Tirana

Stadiumi Dinamo Tirana ID: PRI14331
36 m2 0 1 3
290 € /month