Shitet, Apartament 2+1, Liqeni i Thatë, Tiranë.
Shitet, Apartament 2+1, Liqeni i Thatë, Tiranë.
Shitet, Apartament 2+1, Liqeni i Thatë, Tiranë.
Shitet, Apartament 2+1, Liqeni i Thatë, Tiranë.
Shitet, Apartament 2+1, Liqeni i Thatë, Tiranë.
Shitet, Apartament 2+1, Liqeni i Thatë, Tiranë.
Shitet, Apartament 2+1, Liqeni i Thatë, Tiranë.

Description

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Liqenit të Thatë • Informacion mbi apartamentin: • Kati 3 • Sipërfaqja e apartamentit : 94 m2 • Apartamenti disponon: • Salloni i ndenjes • Ambjenti i Gatimit • 2 Dhoma gjumi • 1 Tualet • 1 Ballkon • I investuar • Sistem kondicionimi • Orientimi: Jug-Perëndim • Disponon certifikatë pronësie • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim • Për ta vizituar na kontaktoni!

Features

Apartment
PRI+12184
94 m2
3
3
1
Has Mortgage
2019-09-10

Address

Liqeni i Thate
Albania
Tirana
Liqeni i Thate

Similar properties

For sale, Apartment Options, Refresh

Fresku Tirana ID: plus14200
70 m2 1 1 -1
42,000 €

For Rent, Commercial, Kinostudio

Kinostudio Tirana ID: plus14199
100 m2 0 0 -1
650 € /month

Qera, Apartament 2+1, Vasil Shanto, Tiranë

Vasil Shanto Tirana ID: PRI14198
110 m2 2 1 -1
330 € /month