Shitet Biznesi, Rruga e Durrësit

15,000 €

ID: OPP12599
Alt
Alt

Property info

  • TipiBar / Restaurant
  • IDOPP12599
  • Surface81m2
  • Floor0
  • Rooms No.0
  • baths0
  • Views92

Description

Shitet biznesi, lokal tek "Rruga e Durrësit". Informacion mbi Ambientin: • Kati 0 me sipërfaqe 81 m2 dhe 46 m2 verandë me leje shfrytëzimi • Fasadë me pamje nga rruga • 1 Tualet • Sistem aspirimi dhe kondicionimi • Toalisht I mobiluar •aktualish i lënë me qera 800 euro . • Per nje vizite ne prone na kontaktoni!

Klodian Sinani
Klodian Sinani
Future Home Opportunity