RENT, APARTMENT 3 + 1, LAKE LAKE, TIRANA.

300,000 €

ID: PRI19698
Alt Alt
Alt
Alt

Property info

  • TipiApartment
  • IDPRI19698
  • Gross Area300m2
  • Floor5
  • Rooms No.4
  • baths2
  • Documentation Has Mortgage
  • Views22

Description

Informacion mbi pronën:

• Sipërfaqja totale e apartamentit: 270m2 + 30 m2 garazh
• Kati i 5 banim
• Orientim Veri - Lindje - Perëndim
• Ndertim i Ri

Organizimi:
•Ambient ndenjie
• Ambjent gatimi
• 2 dhoma gjumi
• 2 tualete
• Verande

Cilësime të tjera:
• Me hipotekë
• Sipërfaqe e shfrytëzueshme në maksimum dhe organizim perfekt
• Kubaturë e rregullt
•Parket
•Oxhak Funksional
• Ndërtim i ri
• Sistem Chiller
• Me ashensor
• Punime cilësore

Apartamenti eshte i pozicionuar me pamje nga Liqeni
*Ne Cmim Perfshihet dhe 30 m2 Garazh

Helios Kullolli
Helios Kullolli
Future Home Priority