For sale, Apartment 2 + 1 + 2, at Rruga Sales

220,000 €

ID: PRO+20750
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Property info

  • TipiApartment
  • IDPRO+20750
  • Gross Area102m2
  • Floor9
  • Rooms No.2
  • baths2
  • Views2

Description

Shitet, Apartament 2+1, rruga Mustafa Matohiti Tiranë.
Informacion mbi apartamentin:
• Sipërfaqja e apartamentit: 102 m2.
• Kati i 9 banim.
• Ndërtim i ri.
Organizimi:
• Ambient ndenje.
• Ambient gatimi.
• 2 Dhoma gjumi.
• 2 Tualete.
Cilësime të tjer
• Buzë rrugës kryesore.
• I Investuar dhe i mobiluar
• Punime cilësore.
• Kubaturë e rregullt.
• Me dokumentacion të rregullt hipotekor.
Për një vizitë në pronë na kontaktoni!

Ogerta Duraku
Ogerta Duraku
Future Home Property +