One bedroom apartment for sale, Fresku, Tirana.

46,500 €

ID: OPP+22248
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Property info

  • TipiApartment
  • IDOPP+22248
  • Gross Area70m2
  • Floor4
  • Rooms No.1
  • baths1
  • Documentation Has Mortgage
  • Views54

Description

Shitet Apartament 1+1, Fresku, Rruga e Dajtit.
Informacion mbi pronën:
• Sipërfaqja 69.63 m2.
• Kati 4.
• Orientim lindje.
Organizimi:
Ambjent ndenjie dhe ambjent gatimi, 1 dhomë gjumi, 1 tualet, ballkon.
Cilësime të tjera:
• Korridor shpëndarës.
• Me hipotekë.
• Bosh.
• Sipërfaqe e shfrytëzuar në maksimum dhe organizim perfekt.
• Ndërtim i ri.
• Punime cilësore.
• Ndriçim natyral.
• Me ashensor.
• Me parket.
• Dritare termike dopio xham.
• Me sistem kondicionimi. Vendndodhja e apartamentit të ofron lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës (qetësinë, sigurinë , ajrin e pastër si dhe është zonë tepër familjare, akses në rrugët kryesore me linjë urbani që të lidh me qendrën e Tiranës, shkollë, kopshte, çerdhe, njësi të ndryshme tregtare). Për ta vizituar na kontaktoni!

Ardit Muca
Ardit Muca
Future Home Opportunity +