For sale, Environment - Bakery, Bllok, Tirana

380,000 €

ID: PRI+23257
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Property info

  • TipiCommercial
  • IDPRI+23257
  • Gross Area107m2
  • Floor0
  • Rooms No.0
  • baths3
  • Views14

Description

Ambienti është i pozicionuar në zonën e Bllokut.

Informacion mbi Ambientin:
• Ndërtim i Ri
• Buzë Rruge
• Kati 0
• Sipërfaqe Totale: 107 M2
• me Hipotekë
• Sallë Open Space
• 2 Hyrje të dedikuara
• Fasadë Xhami: 10 X 3 M
• Totalisht i Investuar
• Tavan i Varur
• Ndricim Led
• 3 Tualete
• 2 Salla Punishteje
• Sistem Aspirimi
• Verandë: 24 M2
• 3 Kondicioner
• Plotësisht i Mobiluar
• Shitet bashkë me Paisjet
• Biznes i Ngritur
• Xhiro Aktuale: 600 €/dita

Ambienti ndodhet në një zonë shumë të frekuentuar dhe me klientel të rregullt. Mundësi e artë Investimi, mund të jepet lehtësisht me qera 2000 €/muaj neto.

Për më shumë informacion më kontaktoni!

Ervis Qafoku
Ervis Qafoku
Future Home Priority +