Shitet, Apartament 2+1, Yzberisht

80,000 €

ID: UNA23393

Property info

  • TipiApartment
  • IDUNA23393
  • Gross Area95m2
  • Floor7
  • Rooms No.2
  • baths1
  • Documentation Has Mortgage
  • Views54

Description

Disponojmë Apartament 2+1 për Shitje.
Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Yzberishtit, prane Vodafone.
Informacion mbi apartamentin:
• Kati 7 (jo i fundit)
• Sipërfaqja e apartamentit 95m2
Apartamenti disponon:
• Sallonin e Ndenjes
• Ambjenti i gatimit
• 2 Dhomat e gjumit
• Tualeti
• Ballkoni
Cilësime të tjera:
• Me hipoteke
• Orientimi Jug-Lindje
• Shitet e mobiluar
• Apartamenti ndodhet në një zonë të aksesueshme dhe të preferuar për banim.
Për ta vizituar na kontaktoni!

Pellumb Stoli
Pellumb Stoli
Future Home Unaza