Shitet, Vile, Institut

380,000 €

ID: 4413
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiVilla
  • ID4413
  • Siperfaqja neto620m2
  • Kat
  • Numri i dhomave16
  • Tualete7
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime856

Pershkrimi

Shitet vile me siperfaqe ndertimi total 620 m2 ne zonen e Institutit Buqesor tek Rruga Kastriotet. Siperfaqja e truallit 585 m2.vila perbehet nga kati bodrum dhe 3 kate mbi toke.Vila eshte ndertuar ne vitin 2015 sipas kerkesave te nje kompanie amerikane qe do te perdoret per zyra dhe per banim por qe u trehoqen per arsye fondesh te mjaftueshme.Punimet jane super cilesore, me sistem te plote kondicionimi ne te gjitha katet, muret e tavaneve te dekoruara, dhe cdo gje totalisht perfunduar perfshire edhe ambazhuret e ndricimit, sistemi i ruajtjes me kamera, gjelberimin e jashtem, piktura murale etj. Vila gjithashtu eshte totalisht e mobiluar. 1. Kati i bodrumit është një revistë e madhe me dritare sepse është e gjitha me muret mbi tokë pasi është shfrytëzuar pjerresia e terrenit. Ne kete ambjent ka nje tualet me dritare te mobiluar totalisht 2.Kati perdhe i konceptuar me nje sallon shume te madh, ambjent gatim-ngrenie me vete, 3 dhoma gjumi dhe 2 tualete. 3. Kati 2 i konceptuar me hyrje me vete, ne formen e 2 apartamenteve, njeri 2 + 1 me dy tualete dhe tjetri 1 + 1 me nje tualet, secili me ballkone te madh ne formen e llozhe qe sigurojne pamje te bukur te gjelberimit perreth. 4. Kati 3 ka 2 dhoma gjumi dhe nje ambjent gatimi ngrenie ndenje me nje tualet. Gjitashtu ka një verande 60 m2 që siguron një pamje të mrekullueshme. Kjo vile është e konceptuar që të funksionojë vetëm ose 4 familje që kanë lidhje me njera tjetren.Ajo që është e garantuar janë punime super cilesore dhe totalisht të përfunduar deri në detajin e fundit. Për ta vizituar na kontaktoni!

Ervin Uzuni
Ervin Uzuni
Future Home Property