Shitet, Apartament 1+1, Unaza e Re, Tiranë.

63,200 €

ID: AL26779

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDAL26779
  • Siperfaqja bruto77m2
  • Kat2
  • Numri i dhomave1
  • Tualete1
  • Dokumentimi Ne proces hipotekimi
  • Shikime212

Pershkrimi

Shitet, Apartament 1+1, Unaza e Re, Tiranë.
Apartamenti pozicionohet pranë Kompleksit Fratari.
Informacion mbi apartamentin:
• Sipërfaqja: 76.7 m2.
• Kati 2.
• Fazë ndërtimi.
Organizimi:
• Ambient ndenje.
• Ambient gatimi.
• 1 Dhomë gjumi.
• Tualet.
• Ballkon.
Cilësime të tjera:
• Orientimi Lindje.
• Fasadë e ventiluar.
• Sistemi i ngrohje/ftohje dhe sistemi hidraulik është realizuar duke përdorur teknologjitë më të fundit.
Për një vizitë në pronë na kontaktoni!

Leonard Jano
Leonard Jano
Future Home Integrity