Shitet, Apartament 1+1, Unaza e Re, Tiranë.

98,700 €

ID: AL26782

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDAL26782
  • Siperfaqja bruto162m2
  • Kat9
  • Numri i dhomave1
  • Tualete1
  • Dokumentimi Ne proces hipotekimi
  • Shikime185

Pershkrimi

Shitet, Apartament 1+1, Unaza e Re, Tiranë.
Apartamenti pozicionohet pranë Kompleksit Fratari.
Informacion mbi apartamentin:
• Sipërfaqja: 161.9 m2.
• Kati 9.
• Fazë ndërtimi.
Organizimi:
• Ambient ndenje.
• Ambient gatimi.
• 1 Dhomë gjumi.
• Tualet.
• Ballkon.
• Verandë 82 m2.
Cilësime të tjera:
• Orientimi Veri-Lindje.
• Fasadë e ventiluar.
• Sistemi i ngrohje/ftohje dhe sistemi hidraulik është realizuar duke përdorur teknologjitë më të fundit.
Për një vizitë në pronë na kontaktoni!

Leonard Jano
Leonard Jano
Future Home Integrity