Shitet, Apartament 2+1, Unaza e Re, Tiranë.

82,000 €

ID: AL26783

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDAL26783
  • Siperfaqja bruto100m2
  • Kat1
  • Numri i dhomave2
  • Tualete1
  • Dokumentimi Ne proces hipotekimi
  • Shikime316

Pershkrimi

Shitet, Apartament 2+1, Unaza e Re, Tiranë.
Apartamenti pozicionohet pranë Kompleksit Fratari.
Informacion mbi apartamentin:
• Sipërfaqja: 99.6 m2.
• Kati 1.
• Fazë ndërtimi.
Organizimi:
• Ambient ndenje.
• Ambient gatimi.
• 2 Dhoma gjumi.
• Tualet.
• Ballkon.
Cilësime të tjera:
• Orientimi Perëndim.
• Fasadë e ventiluar.
• Sistemi i ngrohje/ftohje dhe sistemi hidraulik është realizuar duke përdorur teknologjitë më të fundit.
Për një vizitë në pronë na kontaktoni!

Leonard Jano
Leonard Jano
Future Home Integrity