Shitet,Ambjent ,Unaza E Re

365,000 €

ID: future 4590
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiCommercial
  • IDfuture 4590
  • Siperfaqja bruto146m2
  • Kat1
  • Numri i dhomave0
  • Tualete1
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime583

Pershkrimi

Shitet ambjent ne nje zone mjaft te preferuar dhe te frekuentuar.Ambjenti është i pozicionuar në zonën e Unazes se Re,tek 2 Rotondot. Ndodhet në katin e pare dhe ka sipërfaqe totale prej 145.7 m2. Ambjenti disponon: •Hapesira te bollshme •Hyrje te dedikuar •1 tualet • Fasade xhami• Opsion ideal investimi • Dokumentacion te rregullt hipotekor •Aktualisht i lene me qera 1200 Euro ne muaj •Për ta vizituar na kontaktoni!

Fatjon Hysenbelliu
Fatjon Hysenbelliu
Future Home Unaza