Shitet, Ambient, Rruga Siri Kodra

240,000 €

ID: OPP 4640
Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiCommercial
  • IDOPP 4640
  • Siperfaqja bruto600m2
  • Kat3
  • Numri i dhomave0
  • Tualete0
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime380

Pershkrimi

Ambjent, Rruga “Siri Kodra” Ambjenti ndodhet tek rruga “Siri Kodra” është I pozicionuar në katin e tretë dhe ka sipërfaqe totale prej 600 m2 Ambjenti disponon: • 3 tualete • Ashensor industrial me kapacitet 1.2 ton • Depozita uji Detaje të tjera • 4 metra I lartë • Për ta vizituar na kontaktoni!

Devis Duka
Devis Duka
Future Home Opportunity