Shitet, Tokë, Liqeni i Farkës, Tiranë.

100,000 €

ID: AL27263

Detajet e pronës

  • TipiLand
  • IDAL27263
  • Siperfaqja bruto1000m2
  • Kat0
  • Numri i dhomave0
  • Tualete0
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime146

Pershkrimi

Shitet, Tokë, Liqeni i Farkës, Tiranë.
Disponojmë tokë në shitje, e pozicionuar tek Rruga e Tuneleve pranë Liqenit të Farkës.
Informacion mbi tokën:
• Toka ka një sipërfaqe prej 1000 m2.
• Me certifikatë e me dokumentacion të rregullt hipotekor.
• Terren i sheshtë.
• Zonë mjaft e favorshme për aktivitete biznesi të ndryshme si kapanone, godina biznesi dhe vilë etj.
Për një vizitë në pronë na kontaktoni!

Leonard Jano
Leonard Jano
Future Home Integrity