Shitet, Vilë, Sauk

120,000 €

ID: plus 4839
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiVilla
  • IDplus 4839
  • Siperfaqja neto250m2
  • Siperfaqja e tokes600m2
  • Kat
  • Numri i dhomave3
  • Tualete1
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime806

Pershkrimi

Vilë, Sauk
Vila ndodhet në zonën e Saukut në afërsi të postës
Shtëpia ka strukturë 2 katëshe me sipërfaqe totale prej 250 m2.
I përfshin të gjitha orientimet dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
Vila disponon
• 1 Sallone ndenje
• 1 Ambjent gatimi
• 2 Dhoma gjumi
• 1 Tualete me dritare
• verandë
• Oborr
• Garazh
• BodrumDetaje të tjera
• E investuar
• E mobiluar
• Për ta vizituar na kontaktoni!

Devis Duka
Devis Duka
Future Home Opportunity