Qira, Apartament 2+1+Post Parkimi, Qender

1,000 € /muaj

ID: PRO+27555

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDPRO+27555
  • Siperfaqja neto90m2
  • Siperfaqja bruto100m2
  • Kat6
  • Numri i dhomave2
  • Tualete1
  • Shikime91

Pershkrimi

Apartament per qira 2+1 me vendodhje ne Qender.

Informacion mbi apartamentin:
• Kati 6.
• Sipërfaqe: 100 m2
• Kubaturë e Rregullt

Organizimi :
• Salloni ndenje dhe kuzhina.
• 2 Dhoma Gjumi.
• 1 Tualet.
• 1 Ballkon.
Cilësime të tjera:
• I mobiluar.
• Me ashensor.
• Post parkimi i perfshire ne cmim.

Për ta vizituar na kontaktoni!

Ana Lekgjonaj
Ana Lekgjonaj
Future Home Myslym Shyri