Qera, Apartament 2+1+Post Parkimi, Kompleksi Kontakt.

600 € /muaj

ID: PARK27560

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDPARK27560
  • Siperfaqja bruto84m2
  • Kat9
  • Numri i dhomave2
  • Tualete1
  • Shikime79

Pershkrimi

Disponojme apartament 2+1 me qera tek Kompleksi Kontakt.

Informacion mbi apartamentin:
Kati 9.
Sipërfaqe: 84 m2.
Kubaturë e Rregullt
Organizimi :
Salloni ndenje dhe kuzhina
2 Dhoma Gjumi
1 Tualet.
1 Ballkon.

Cilësime të tjera:
Totalisht i investuar.
Mobilim i ri dhe bashkekohor.
Me ashensor.
Sistem chiller
Dopio xham
Sistem filtrimi uji

Për ta vizituar na kontaktoni!

Qemal Gjura
Qemal Gjura
Future Home Park