Shitet, Ambient Biznesi, Bashkia, Durrës

210,000 €

ID: VO27563

Detajet e pronës

  • TipiOffice
  • IDVO27563
  • Siperfaqja neto130m2
  • Siperfaqja bruto132m2
  • Kat2
  • Numri i dhomave0
  • Tualete2
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime63

Pershkrimi

Ambienti ndodhet në qendër të Durrësit, pranë Bashkisë.
Informacione mbi ambientin:
• Sipërfaqja totale: 132 m².
• Kati i dytë.
Organizimi:
• Hapësirë e shfrytëzueshme.
• 2 Tualete.
Detaje të tjera:
• I investuar.
• Ambienti është i përshtatshëm për zyrë.
• Pozicion i mirë gjeografik.
• Ambienti ofrohet dhe me qera mujore me vlerë 600 euro/muaj.

Për një vizitë në pronë na kontaktoni!

Ergys Ramadani
Ergys Ramadani
Future Home Vollga