Shitet, Shtëpi Private, Rruga e Dibres, Tiranë.

205,000 €

ID: LI27598

Detajet e pronës

  • TipiHouse
  • IDLI27598
  • Siperfaqja neto103m2
  • Siperfaqja bruto270m2
  • Kat0
  • Numri i dhomave2
  • Tualete1
  • Shikime157

Pershkrimi

Shitet Shtëpi Private, në rrugën e Dibres, prane Spitalit Amerikan 2

Informacion mbi pronën:
• Sipërfaqje trualli: 270 m2.
• Sipërfaqje ndërtimi: 102.7 m2.
• Kati 1 (përdhe) : me sipërfaqe 102.7 m2 Neto organizuar ambient ndenje dhe ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 tualet.
• Garsoniere 28 m2 kati 1 perdhe
Cilësime të tjera:
• Mobiluar.
• Mundësi parkimi.
• Me oborr.
• I sapo rikonstruktuar
Vendndodhja e pronës të ofron lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës qetësinë, sigurinë , ajrin e pastër si dhe zonë tepër e preferuar dhe në zhvillim e sipër.

Për ta vizituar na kontaktoni!

Belkisa Karaj
Belkisa Karaj
Future Home Liqeni