Shitet,Apartament 2+1,Rruga Kongresi i Manastirit ,Tirane.

82,110 €

ID: PRO+17600
Alt Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDPRO+17600
  • Siperfaqja96m2
  • Kat4
  • Numri i dhomave2
  • Tualete2
  • Shikime37

Pershkrimi

Disponojmë Apartament 2+1 për shitje. në një nga rezidencat që po ndërtohet së fundmi' Rezidenca Zirkon'.Objekti ndodhet në Rrugën Kongresi I Manastirit pranë spitalit Pedriatik .Apartamenti ka një kubaturë mjaft të rregullt dhe ndodhet në katin e 4 banim, Objekti disponon jo vetëm ambjente shërbimi,parkimi apo banimi por edhe ambientet rekreative dhe gjelbërimi, Fasada e objektit është me sistem kapot, ndarjet e apartamenteve po ashtu kanë polisterol në mes duke ofruar izolim termik dhe akustik.
Për ti vizituar na kontaktoni!

Henri Shehu
Henri Shehu
Future Home Property +