Qera, Duplex Rezidenca Kodra e Diellit 2, Tiranë

700 € /muaj

ID: PRI+17602
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiDuplex
  • IDPRI+17602
  • Siperfaqja112m2
  • Kat1
  • Numri i dhomave3
  • Tualete2
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime135

Pershkrimi

DUPLEXI i Sapo Listuar, është i pozicionuar në një zonë Elitare, tek Rezidenca Kodra e Diellit 2.
Rezidenca Kodra e Diellit është investimi më i mirë për të ardhmen e fëmijëve dhe për një jetesë të shëndetshme.
Ndër Ndërtimet më cilësore në Tiranë, në ajër të pastër, qetësi, gjelbërim, parqe, larmi shërbimesh si dhe siguri absolute .
•KATI I 1 BANIM
•SIPëRFAQE: 112 M2
• Verandë
• Garazh

Organizimi:
• Salloni i Bollshëm
• Ambjenti i Gatimit
• 2 dhoma gjumi
• 2 Tualete
• 1 Depo

Investimi:
• Mobilim I Ri
• I shtruar me Parket
• Sistem Kondicionimi
Për një Vizitë në Pronë na Kontaktoni!

Anisa Kabashi
Anisa Kabashi
Future Home Priority +