Qera,Apartament 1+1, Rezidenca Kodra e Diellit 1.

360 € /muaj

ID: PRI+17604
Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDPRI+17604
  • Siperfaqja70m2
  • Kat2
  • Numri i dhomave2
  • Tualete1
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime65

Pershkrimi

Rezidenca Kodra e Diellit është investimi më i mirë për të ardhmen e fëmijëve dhe për një jetesë të shëndetshme.
Ndër Ndërtimet më cilësore në Tiranë, në ajër të pastër, qetësi, gjelbërim, parqe, larmi shërbimesh si dhe siguri absolute .
• NDERTIM I RI
•KATI I 2 BANIM
•SIPëRFAQE: 70 M2

Organizimi:
• Salloni i Bollshëm
• Ambjenti i Gatimit
• 1 dhomë gjumi
• 1 Tualet
• 1 Ballkon

Investimi:
• Mobilim I Ri
• Sistem Kondicionimi
Për një Vizitë në Pronë na Kontaktoni!

Anisa Kabashi
Anisa Kabashi
Future Home Priority +