Shitet,Apartament 3+1,Unaza e Re

120,000 €

ID: future 5171
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDfuture 5171
  • Siperfaqja bruto165m2
  • Kat8
  • Numri i dhomave4
  • Tualete2
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime913

Pershkrimi

Apartamenti ndodhet në zonën e Unazës së Re,prane Bar Oslos . Informacion mbi apartamentin : • Kati i 8 banim . Sipërfaqa e apartamentit 165 m2 . Apartamenti disponon: • Salloni Ndenjes • Ambienti i gatimit • Ambjent ndenjeje dhe argetimi •3 Dhoma gjumi • 2 Tualete • Ballkonin • I investuar • i Mobiluar •Orientim lindje • Dokumentacion te rregullt hipotekor . Për ta vizituar na kontaktoni!

Ajala Licaj
Ajala Licaj
Future Home Liqeni