Shitet,Fabrike Mermeri,Autostrada Tirane Durres

1,300,000 €

ID: future 5206
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiPavilion
  • IDfuture 5206
  • Siperfaqja neto1200m2
  • Siperfaqja bruto8400m2
  • Siperfaqja e tokes6200m2
  • Kat
  • Numri i dhomave0
  • Tualete0
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime1364

Pershkrimi

Disponojme per shitje fabrike mermeri në Autostradën Tiranë-Durrës,ne Marikaj.Godina është e organizuar në 2 kate,e gjithë hapesira ka një sipërfaqe totale prej 8400 m2 nga të cilat 6200 m2 është siperfaqja e truallit të ndërtimit dhe 1200 m2 siperfaqja e godines.Kati i parë është në aktivitet si fabrika e perpunimit te lendes se pare ,kati i dytë funksionon si ambjent zyrash .Cdo kat disponon tualete dhe ambjentet mund të përshtaten sipas dëshirës.Eshte totalisht i investuar si ne pjesen e brendshme me sistem ndricimi,kondicionimi,sistem antizjarr,security dhe kamera sigurie dhe gjithashtu ne pjesen e jashtme disponon hyrje te dedikuara,qe funksionojne si hyrje-dalje per kamionet .Ndertesa eshtë e pozicionuar në një pikë strategjike dhe në një zonë të favorizuar për biznesin buzë rruge me akses hyrje-daljet direkt në Autostradën Tiranë-Durrës.Ambjenti dhe trualli jane te pajisur me certifikate pronesie.Për ta vizituar na kontaktoni!

Fatjon Hysenbelliu
Fatjon Hysenbelliu
Future Home Unaza