Shitet,Kapanon,Autostrada Tirane-Durres

450,000 €

ID: future 5207
Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiPavilion
  • IDfuture 5207
  • Siperfaqja neto700m2
  • Siperfaqja bruto6700m2
  • Siperfaqja e tokes6000m2
  • Kat
  • Numri i dhomave0
  • Tualete0
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime1697

Pershkrimi

Disponojme fabrike mobilerie per shitje ose qera në Autostradën Tiranë-Durrës,ne Marqinet .Godina është e organizuar në 2 kate,e gjithë hapesira ka një sipërfaqe totale prej 6700 m2 nga të cilat 6000 m2 është siperfaqja e truallit dhe 700 m2 siperfaqja e godines.Ambjenti eshte në aktivitet si fabrika e perpunimit te lendes se pare dhe prodhimit te mobilerive .Ambjenti disponon tualete dhe mund të përshtatet sipas dëshirës.Eshte totalisht i investuar si ne pjesen e brendshme me sistem ndricimi,kondicionimi,sistem antizjarr,security dhe kamera sigurie dhe gjithashtu ne pjesen e jashtme disponon hyrje te dedikuara .Ndertesa eshtë e pozicionuar në një pikë strategjike dhe në një zonë të favorizuar për biznesin buzë rruge me akses hyrje-daljet direkte në Autostradën Tiranë-Durrës.Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor .Për ta vizituar na kontaktoni!

Fatjon Hysenbelliu
Fatjon Hysenbelliu
Future Home Unaza