Qera, Apartament 3+1, Brryli, Tiranë.

400 € /muaj

ID: AL17684
Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDAL17684
  • Siperfaqja147.7m2
  • Kat3
  • Numri i dhomave3
  • Tualete2
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime52

Pershkrimi

Qera, Apartament 3+1, Brryli, Tiranë.
Informacion mbi apartamentin:
• Sipërfaqja e apartamentit: 147,7 m2
• Kati I 3 banim.
Apartamenti disponon:
• Ambient ndenjie.
• Ambient gatimi.
• 3 Dhoma gjumi.
• 2 Tualete.
Cilësime të tjera:
• Orientim: Lindje.
• I investuar dhe I mobiluar.
• Pallat ekzistues.
• Kubaturë e rregullt.
Për një vizitë në pronë na kontaktoni!

Dolores Toshkallari
Dolores Toshkallari
Future Home Integrity