Shitet, Apartament 2+1, Rruga Bardhyl, Tiranë.

75,000 €

ID: AL17704
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDAL17704
  • Siperfaqja80m2
  • Kat5
  • Numri i dhomave2
  • Tualete1
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime196

Pershkrimi

Shitet, Apartament 2+1, Rruga Bardhyl, Tiranë.
Informacion mbi apartamentin:
• Sipërfaqja totale: 80.18 m2.
• Kati i 5.
• Orientim: Veri-Jug-Lindje.
Organizimi:
• Ambjent ndenjie.
• Ambjent gatimi.
• 2 dhoma gjumi.
• 1 tualet me dritare.
• 1 ballkon.
Cilësime të tjera:
• Totalisht i investuar.
• Kondicioner.
• Mobilim bashkëkohor.
• Ndërtim i ri.
• Sipërfaqe e shfrytëzuar në maksimum dhe organizim perfekt.
• Me korridor shpërndarës.
• Punime cilësore.
• Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
Për ta vizituar na kontaktoni!

Pranvera Kryeziu
Pranvera Kryeziu
Future Home Integrity