Shitet,Tokë,TEG

5,320,000 €

ID: future 5621
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiLand
  • IDfuture 5621
  • Siperfaqja bruto38000m2
  • Kat
  • Numri i dhomave0
  • Tualete0
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime782

Pershkrimi

Toka është e pozicionuar në afërsi të Teg-ut,prane shkolles greke. Informacion mbi tokën: • Sipërfaqja e tokës : 38000 m2 • Dokumentacioni : Me hipotekë. Disponon: • Sipërfaqe e bollshme me mundësi ndarjeje • Rruga e shtruar me asfalt • Tokë e rrafshët • E studiuar me plan per tu ndertuar vila •Ambjent piktoresk • Distanca nga qendra e Tiranës është 15 minuta pasi mund të kalosh nga 2 rrugë, njëra është nga Liqeni Artificial dhe tjetra nga Rruga e Elbasanit. Për ta vizituar na kontaktoni!

Fatjon Hysenbelliu
Fatjon Hysenbelliu
Future Home Unaza