Shitet, Apartament 2+1, Kompleksi Univers City.

59,500 €

ID: PRO+28829

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDPRO+28829
  • Siperfaqja neto73m2
  • Siperfaqja bruto84m2
  • Kat1
  • Numri i dhomave2
  • Tualete1
  • Dokumentimi Ne proces hipotekimi
  • Shikime301

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 prane Casa Italia, Kompleksi Univers City.

Informacion mbi apartamentin:
• Kati i 1.
• Sipërfaqja e apartamentit: 83.85 m2. (bruto)
• Siperfaqja e apartamentit: 73.13 m2. (neto).

Apartamenti disponon:
• Sallonin e Ndenjes dhe Ambjent gatimi.
• 2 Dhome gjumi.
• 1 Tualet.
• Ballkon.

Cilësime të tjera:
• Me ashensor.
• Punime cilesore.
• Investim cilesor.

Për ta vizituar na kontaktoni!

Ana Lekgjonaj
Ana Lekgjonaj
Future Home Myslym Shyri