Qera, Ambient Biznesi, 21 Dhjetori, Tirane.

550 € /muaj

ID: LI28832

Detajet e pronës

  • TipiCommercial
  • IDLI28832
  • Siperfaqja neto59m2
  • Kat0
  • Numri i dhomave1
  • Tualete1
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime107

Pershkrimi

Ambienti ndodhet ne Rruga Ndre Mjeda.
Informacione mbi ambientin:
• Sipërfaqja : 59.4 m2.
• Kati 0.
• Eshte i organizuar nga 1 ambient open space dhe 1 tualet.
• Fasade xhami.
• Me dokumentacion te rregullt hipotekor.
• E pershtatshme per tipologji te ndryshme biznesi.

Për një vizitë në pronë na kontaktoni!

Riveron Licaj
Riveron Licaj
Future Home Liqeni