Apartament 2+1, Rruga 5 Maji

64,800 €

ID: plus 5977
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDplus 5977
  • Siperfaqja108m2
  • Kat6
  • Numri i dhomave3
  • Tualete1
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime137

Pershkrimi

Apartamenti ndodhet në rrugën “5 Maji” tek shkolla Tirana Jonë.
Apartamenti është I pozicionuar në katin e 6 banim, me sipërfaqe totale 108 m2.
Apartamenti ka orientim jug dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
Apartamenti disponon
• Ambjent ndenjie
• Ambjent gatimi
• 2 dhoma gjumi
• Tualet
• Ballkon

Detaje të tjera
• Pallat I ri
• I mobiluar
• Për ta vizituar na kontaktoni !

Erdi Oshafi
Erdi Oshafi
Future Home Opportunity +