Shitet,Hotel,Sauk

2,700,000 €

ID: future 6023
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiHotel
  • IDfuture 6023
  • Siperfaqja bruto700m2
  • Siperfaqja e tokes2600m2
  • Kat
  • Numri i dhomave11
  • Tualete13
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime732

Pershkrimi

Hoteli ndodhet në një ndër zonat më të frekuentuara dhe të preferuara në Tiranë,në Sauk.Hoteli eshte 4 katesh dhe përmban 11 dhoma të arreduara në mënyrë bashkëkohore nga te cilat njera eshte suite dhe aktualisht është në aktivitet.Kati i pare dhe i dyte i hotelit sherbejne si Bar-Restorant,i cili është i arreduar mjaft këndshëm,trajton menu të ndryshme,nga kuzhina e huaj dhe tradicionale nga e cila eshte krijuar një klientele të ngritur prej kohësh.Bari është i arreduar me shumë stil dhe përbëhet nga 2 ambjente,pjesa e brendshme dhe veranda.Kati i trete dhe i katert permbajne nga 5 dhoma secili dhe secila prej dhomave eshte e arreduar bukur,permban garderobe dhe nga nje tualet .Hoteli ka hapësira të mjaftueshme për disa poste parkimi,ka nje siperfaqe trualli prej 2600 m2,disponon gjithashtu edhe ashensor.Opsion ideal investimi.Për më shumë informacion na kontaktoni!

Fatjon Hysenbelliu
Fatjon Hysenbelliu
Future Home Unaza