Shitet, Vilë 3 Katëshe, Golem, Durrës

Kontakto per cmimin

ID: VO29328

Detajet e pronës

  • TipiVilla
  • IDVO29328
  • Kat0
  • Numri i dhomave9
  • Tualete3
  • Shikime44

Pershkrimi

Vila pozicionohet ne bregdetin e Golemit
Informacion mbi vilën:
• Strukturë 3-katëshe
• Sipërfaqja totale e vilës: 500 m2 nga te cilat.
• Sipërfaqja e ndertimit 300 m2. (ku 100 m2 eshte siperfaqja e cdo kati)
Organizimi:
• Kati 1: Sipërfaqja 100 m2. Përbëhet nga 1 sallon ndenje,1 ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 2 ballkone.
• Kati 2: Sipërfaqja 129 m2. Përbëhet nga 1 sallon ndenje, 1 ambjent gatimi 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 2 ballkone
• Kati 3: Sipërfaqja 100 m2. Përbëhet nga 1 sallon ndenje,1 ambjent gatimi 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 2 ballkone.
Cilësime të tjera:
• Totalisht e mobiluar
• Me dokumentacion të rregullt hipotekor.
Për një vizitë në pronë na kontaktoni!

Roland Salobehaj
Roland Salobehaj
Future Home Vollga