Qera, Apartament 2+1, Yzberisht

400 € /muaj

ID: UNA29557

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDUNA29557
  • Siperfaqja bruto85m2
  • Kat4
  • Numri i dhomave2
  • Tualete2
  • Shikime46

Pershkrimi

Disponojmë Apartament 2+1 për Qera.
Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Yzberishtit prane Ecco Market


Informacion mbi apartamentin:
• Kati i 4
• Sipërfaqja bruto: 85m2.
• E mobiluar
• Me 3 Kondicioner
• Orientim Jug-Lindje

Apartamenti disponon:
• Sallonin e Ndenjes
• Ambjenti i gatimit
• 2 Dhomat e gjumit
• 2 Tualete
• Ballkoni.

Apartamenti ndodhet në një zonë të aksesueshme dhe të preferuar për banim.
Për ta vizituar na kontaktoni.

Pellumb Stoli
Pellumb Stoli
Future Home Unaza