Shitet, Apartament 2+1, Fusha e Aviacionit

150,000 €

ID: PRO+29558

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDPRO+29558
  • Siperfaqja neto126m2
  • Siperfaqja bruto135m2
  • Kat10
  • Numri i dhomave2
  • Tualete1
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime118

Pershkrimi

Disponojme apartament 2+1 per shitje me vendodhje tek Fusha e Aviacionit.

Informacion mbi apartamentin:
• Kati 10.
• Sipërfaqe 135 m2 (bruto)
• Siperfaqe 125.7 m2 (neto)
• Kubaturë e rregullt.
Organizimi:
• Koridor shperndares.
• Ambient ndenje dhe ambient gatimi.
• 2 Dhoma gjumi.
• 1 Tualet.
• Ballkon.
• Verande.
• Ballkon.
• Depo.

Detaje:
• Ndertim i ri, me ashensor.
• Apartamenti shitet bosh.
• Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Për ta vizituar na kontaktoni!

Nikol Rushaj
Nikol Rushaj
Future Home Myslym Shyri