Qera, Apartament 1+1, Pazari i Ri, Tiranë.

400 € /muaj

ID: AL29564

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDAL29564
  • Siperfaqja bruto76m2
  • Kat1
  • Numri i dhomave1
  • Tualete1
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime81

Pershkrimi

Qera, Apartament 1+1, Pazari i Ri, Tiranë.
Apartamenti ndodhet në rrugën Riza Cerova.
Informacion mbi apartamentin:
• Sipërfaqja: 76 m2.
• Kati 1 banim.
• Ndërtim i ri.
Organizimi:
• Ambient ndenje.
• Ambient gatimi.
• Dhomë gjumi.
• Tualet.
• Ballkon.
Cilësime të tjera:
• Jepet për banim dhe zyra.
• Tualet incaso.
• Parket.
Për një vizitë në pronë na kontaktoni!

Dolores Toshkallari
Dolores Toshkallari
Future Home Integrity