Shitet, Tokë, Prush, Tiranë

200,000 €

ID: OPP+17906
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiLand
  • IDOPP+17906
  • Siperfaqja bruto4000m2
  • Kat
  • Numri i dhomave0
  • Tualete0
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime98

Pershkrimi

Shitet tokë në zonën Prush, Tiranë.
Me sipërfaqe totale prej 4000 m2.
E përshtatshme për ndërtim dhe aktivitete të ndryshme biznesi.
Disponon çerfitikatë pronësie.
Opsion ideal investimi.
Për më tepër na kontaktoni!

Dorian Duka
Dorian Duka
Future Home Opportunity +