Shitet, Shtëpi Private, Rr.Mine Peza, Tiranë.

650,000 €

Detajet e pronës

Referenca

BLV30230

Shtepi

Tipologji

3

Dhoma

1

Tualete

250

m 2

2005

Viti i ndertimit

Pershkrimi

Shitet, Shtëpi Private, Mine Peza, Tiranë.

Informacion mbi pronën:
• Sipërfaqje totale : 250 m2.
• Kati 1 : ambient biznesi
• Kati 2: ambient ndenje dhe gatimi, 3 dhoma gjumi, 1 tualet dhe ballkon.

Cilësime të tjera:
• I mobiluar.
• Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.

Prona pozicionohet buze rruges kryesore.

Për ta vizituar na kontaktoni!

 • Referenca:

  BLV30230

 • Tipologji:

  Shtepi

 • Statusi i Prones:

  Në Shitje

 • Siperfaqja bruto:

  250m 2

 • Dhoma:

  3

 • Tualete:

  1

 • Kat:

  2

 • futurehome-new.availability:

  Available

Kontakto agjentin

Dergo mesazh te agjenti

Llogarit

Shikoni normën tuaj të interesit