Me Qera

4,000 €

3 Dhoma
2 Tualet
150 m2

Qera, Apartament 3+1+2+2 Poste Parkimi, TEG, Tiranë.

3 Dhoma
2 Tualet
150 m2
Apartment
Available
150 m2
3
2
AL30713

Pershkrimi

Qera, Apartament 3+1+2+2 Poste Parkimi, TEG, Tiranë.
Informacion mbi apartamentin:
• Sipërfaqja: 150 m2.
• Kati 1.
• Ndërtim i ri.
Organizimi:
• Ambient ndenje voluminoz.
• Ambient gatimi.
• 3 Dhoma gjumi.
• 2 Tualete incaso.
• Lulishte 150 m2.
Cilësime të tjera:
• Organizim perfekt.
• Mobilim lux.
• Sistem Chiller.
• Investim total.
• Administrim 24h.
• 2 Poste parkimi.
• Parket.
• Palestër.
• Privatësi totale.
• Ambient për BBQ.
• Piano.
• Oxhak.
• Ndricim dhe perde me pult.
Për një vizitë në pronë na kontaktoni!

Shiko Me Shume Shiko Me Pak
 • ID e prones:

  AL30713

 • Tipologji:

  Apartment

 • Statusi i Prones:

  Me Qera

 • Siperfaqja bruto:

  150 m2

 • Dhoma:

  3

 • Tualete:

  2

 • Kat:

  1

 • futurehome-new.furinished:

  Fully furnishedProna te ngjashme