Shitet, Apartament 2+1, Kompleksi Kontakt.

180,000 €

ID: PARK30720

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDPARK30720
  • Siperfaqja neto81m2
  • Siperfaqja bruto90m2
  • Kat2
  • Numri i dhomave2
  • Tualete2
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime219

Pershkrimi

Apartament 2+1 per shitje me vendodhje tek Rruga Ndre Mjeda, Kompleksi Kontakt.

Informacion mbi apartamentin:
• Kati 2.
• Sipërfaqe 81 m2 (neto)
• Sipërfaqe 90 m2. (bruto)
• Kubaturë e rregullt.
• Siperfaqe e bollshme dhe e mire organizuar.

Organizimi:
• Koridor shperndares.
• Salloni i ndenjies dhe kuzhina.
• 2 Dhoma gjumi. ( njera bosh).
• 2 Tualete.
• Ballkon.

Detaje:
• Pallat i ri, me ashensor.
• Shitet i mobiluar.
• Mobilim modern.
• Totalisht e investuar.
• Parket.
• Ndertim i 2022
• Izolim akustik dhe termik.
• Ndricim natyral.
• Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
• Post parkim. (me cmim ekstra).

Për ta vizituar me kontaktoni!

Qemal Gjura
Qemal Gjura
Future Home Park