Qera, Kapanon, Autostrada Tiranë-Durrës

4,500 € /muaj

ID: PRO30786

Detajet e pronës

  • TipiPavilion
  • IDPRO30786
  • Siperfaqja neto600m2
  • Siperfaqja bruto2121m2
  • Kat0
  • Numri i dhomave0
  • Tualete2
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime95

Pershkrimi

Kapanoni ndodhet në Autostradën Tiranë-Durrës dhe ka dalje direkt ne autostradë.

Informacione mbi kapanonin:
• Sipërfaqja e truallit: 2121 m².
• Sipërfaqja ndërtesës: 560m2
• Strukturë 1 katëshe.

Organizimi:
• 1 Kat i dedikuar për kryerjen e aktivitetit
• Ambient i dedikuaura për zyra.
• 2 Tualete.

Cilësime të tjera:.

• Buzë rruge.
• Kubaturë e rregullt.
• Lartësi 6m
• I investuar.
• Mundësi parkimi.
• Konstruksion beton+tullë silikate
• Pozicion i favorshëm gjeografik.
• Mundësi zgjerimi

Për një vizitë në pronë na kontaktoni!

Egzon Lame
Egzon Lame
Future Home 21 Dhjetori