Qera, Apartament 2+1, Fresku, Tiranë

250 € /muaj

ID: OPP+18103
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDOPP+18103
  • Siperfaqja98m2
  • Kat3
  • Numri i dhomave2
  • Tualete2
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime103

Pershkrimi

Jepet me qera, Apartament 2+1, në Fresk, rruga Sotir Caci.
Informacion mbi pronën:
• Sipërfaqja totale: 98 m2.
• Kati i 3-të .
• Orientim jug-lindje.
Organizimi:
Ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon.
Cilësime të tjera:
• I mobiluar.
• Ndërtim i ri.
• Sipërfaqe e shfrytëzuar në maksimum dhe organizim perfekt.
• Punime cilësore.
• Ndriçim natyral.
• Me kondicioner.
• Me ashensor.
Për ta vizituar na kontaktoni!

Genti Polisi
Genti Polisi
Future Home Opportunity +