Qera, Ambient, Kompleksi Square 21, Rruga e Kavajës, Tiranë.

2,500 € /muaj

ID: AL18104
Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiCommercial
  • IDAL18104
  • Siperfaqja237m2
  • Kat1
  • Numri i dhomave0
  • Tualete4
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime141

Pershkrimi

Qera, Ambient, Rruga e Kavajës, Kompleksi Square 21, Tiranë.
Informacion mbi ambientin:
• Sipërfaqe 237.2 m2.
• Verandë 125.2 m2.
• Sipërfaqe totale 362.4 m2.
• Kati 1.
• Lartësia 4 metra.
• 4 Tualete.
Cilësime të tjera:
• Sistem ngrohje-ftohje me multisplit i shperndare ne cdo ambient.
• Vetrata plastike dopio xham të mbushura me gaz argon.
• Fasadë e ventiluar e cilësisë së lartë për të minimizuar zhurmat, të ftohtin dhe të ngrohtin.
• Sistem hidraulik dhe elektrik të markave më cilësore në treg.
• Me pamje brenda kompleksit, por edhe nga rruga kryesore.
• E përshtatshme për zyra ,call center, klinikë mjekësore etj.
Për një vizitë në pronë na kontaktoni!

Pranvera Kryeziu
Pranvera Kryeziu
Future Home Integrity