Shitet, Papafingo, Rruga Xhanfize Keko, Tiranë

65,000 €

ID: OPP+18105
Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDOPP+18105
  • Siperfaqja80m2
  • Kat4
  • Numri i dhomave2
  • Tualete1
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime132

Pershkrimi

Shitet, Apartament (Papafingo) 2+1, tek Varri Bamit rruga Xhanfize Keko.
Informacion mbi pronën:
• Sipërfaqja totale: 80m2.
• Kati i 4.
• Orientim jug-lindje.
Organizimi:
Ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, tualete dhe verandë.
Cilësime të tjera:
• Bosh.
• Ndѱrtim i ri.
• Me hipotek.
• Sipërfaqe e shfrytëzuar në maksimum dhe organizim perfekt.
• Punime cilësore.
• Ndriçim natyral.
Për ta vizituar na kontaktoni!

Ardit Muca
Ardit Muca
Future Home Opportunity +