Shitet, Apartament 2+1 , Fresku
Shitet, Apartament 2+1 , Fresku
Shitet, Apartament 2+1 , Fresku
Shitet, Apartament 2+1 , Fresku

Pershkrimi

Shitet apartament në zonën e Freskut. Apartamenti ndodhet në katin e 1 banim të një pallati të ri dhe të mjaft mirë administruar. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 138.5 m2 dhe është i organizuar si në vijim: një ambjent ndenjie, dy dhoma gjumi, tualet dhe një ballkon. Apartamenti shitet bosh. Orientimi i tij lindje i mundëson shtëpisë ndriçim në pjesën më të madhe të ditës. Vendndodhja e apartamentit të ofron lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës (qetësinë, sigurinë , ajrin e pastër si dhe është zonë tepër familjare, akses në rrugët kryesore me linjë urbani që lidh zonën e freskut me qendrën e tiranës, shkollë, kopshte, çerdhe, njësi të ndryshme tregtare ). Ekstra që ofron apartamenti: • kubaturë e rregullt • ndërtim cilësor • me hipotek Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
plus 8654
139 m2
1
3
2
Ka Hipoteke
2019-01-23

Adresa

Fresku
Albania
Tirana
Fresku

Prona te ngjashme

Shitet, Ambient, Sheshi Willson, Tiranë

Sheshi Willson Tirana ID: PRI14376
200 m2 0 1 -1
500,000 €

Qera, Ambient, Sheshi Willson, Tiranë

Sheshi Willson Tirana ID: PRI14375
200 m2 1 -1
2,000 € /muaj

Shitet, Dublex, Rruga e Dibrës

Rruga e Dibres Tirana ID: OPP14374
143 m2 4 2 1
110,000 €